Connect with us

Sporti

Romelu Lukaku tregon arsyen pse e zgjodhi Man Unitedin

Published

on

Romelu Lukaku është bërë futbollisti më i ri i Manchester Unitedit, pasi kompletoi transferin e tij nga Evertoni.

“Kam tetë vjet që jam profesionist dhe kurrë nuk e kam shijuar Ligën e Kampionëve”, tha sulmuesi, transmeton Periskopi.

“Është diçka që e kam dashur gjithmonë, ai kompeticion ka diçka që dua ta shoh dhe ta shijoj se çfarë është”, vazhdoi Lukaku.

Romelu Lukaku alongside Paul Pogba in Manchester United training

“Kampionati Botëror është i mirë, po ashtu edhe Kampionati Evropian, por gjithmonë kam ëndërruar Ligën e Kampionëve”, përfundoi transferi i ri i United. /Periskopi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending