Connect with us

Sporti

Roma merr lajmin e mirë lidhur me Marash Kumbullën

Published

on

Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, do të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës të AS Romës. 

Reprezentuesi i Kombëtares së Shqipërisë pësoi një lëndim të dielën që lam pas, në ndeshjen që Roma e fitoi bindshëm ndaj Bolognas, 5-1.

Në fillim dukej të jetë lëndim serioz, mirëpo 20 vjeçari i ka shpëtuar lëndimit dhe është gati për ndeshjen e radhës.

‘Tuttomercatoweb’ shkruan se testet e fundit të Kumbullës kanë shkuar mirë dhe ai ka stërvitur sot me skuadrën.

Ndryshe, Roma ndeshjen e radhës e zhvillon të enjten ndaj Torinos

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending