Connect with us

Sporti

Roma gjen mbrojtës të majtë, gati oferta për Barrecan

Published

on

Skuadra nga kryeqyteti italian, Roma është duke tentuar ta përforcojë mbrojtjen.

 Mbrojtësi brazilian Emerson Palmieri është lënduar dhe është jashtë fushave edhe dy muaj.
Related image

 

Ndërkohë pas largimit të Mario Ruit në drejtim të Napolit, Roma po tenton të bëjë një goditje.

Antonio Barreca është objektivi i Giallorosëve për krahun e majtë të mbrojtjes.

 

22-vjeçari ka shkëlqyer në vitet e fundit në Serie A me Torinon dhe Roma kërkon transferimin e tij.

Sipas mediave italiane Roma ka gati 10 milionë euro për transferimin e Barrecas në Olimpico.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending