Connect with us

Sporti

Roma e fortë për Palermon

Roma ka shënuar fitoren e tretë rresht në Serie A. Klubi romak fitoi 4 me 1 ndaj Palermos për t’iu afruar Juventusit në krye në dy pikë.

Published

on

Mohamed Salah hapi serinë e golave. Ai shënoi në minutën e 31-të. Epërsinë e Romës e dyfishoi Paredes në minutën e 52-të, para se Edin Xheko të shënonte për 3 me 0 në minutën e 68-të. Quaison i Palermos ngushtoi rezultatin në minutën e 80-të, ndërsa El Shaarawy ktheu epërsinë prej tre golash për Romën vetëm dy minuta më vonë.

Roma tani ka 19 pikë dhe është e dyta në tabelë. Juventusi prin me 21. 19 ka edhe Milani që është i treti. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending