Connect with us

Lajme

I riu nuk zgjohet edhe pas 18 orëve gjumë – misteri që ka habitur edhe mjekët (Video)

Harry Appleton, nga Chesterfield, Angli, vuan nga një gjendje e mistershme nga e cila ai nuk është në gjendje që të zgjohet dhe e bën atë që të flejë deri në 18 orë në ditë.

Published

on

Në videon e publikuar në internet, përcjell Telegrafi, thuhet se është babai i tij, James i cili mund të shihet duke u përpjekur për ta zgjuar atë.

Për këtë gjendje të djalit të tyre janë shprehur edhe prindërit e tij, të cilët kanë thënë se ai fle për 18 orë në ditë.

Madje Harry Appleton, nga Chesterfield, nuk ka shkuar në shkollë për 12 javë, pasi që nuk ishte në gjendje të zgjohej nga gjumi i tij për shumicën e ditëve.

“Fillimisht menduam se ai kishte vdekur, kur kjo i ndodhi për herë të parë”, citohet të ketë thënë nëna e tij, Jan, (40), nënë e tre fëmijëve.

Mjekët e kanë diagnostikuar atë me “lodhje ekstreme episodike”, ose “një ndjenjë e lodhjes së rëndë”, por nëna e tij thotë se ata janë ende të habitur nga fakti se ai nuk mund të zgjohet. /Telegrafi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending