Connect with us

Sporti

Rimeçi Joshua-Klitschko, tregohet vendi dhe data (Foto)

Published

on

Promotori i Anthony Joshua, Eddie Hearn fluturoi drejt ShBA-ve për të biseduar me përfaqësuesit e Wladimir Klitschkos.

Ata janë duke negociuar që dueli i dytë mes boksierëve të zhvillohet në Las Vegas, transmeton Periskopi.

Promotorët janë duke konsideruar arenën me 16.800 ulëse, MGM Grand Garden Arena dhe datat më të favorshme janë 11 dhe 18 nëntor.

Brtianiku mposhti ukrainasin në prill të këtij viti, duke u bërë numri një në gategorinë e rëndë të boksit. /Periskopi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending