Connect with us

Sporti

Rikthehet në skuadër Schweinsteiger, formacionet zyrtare: Manchester United-West Ham

Të dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare.

Published

on

‘Djajtë e Kuq’ i presin West Hamin në shtëpi në ndeshjen e vlefshme për javën e 13-të të Ligës Premier.

Të dy skuadrat vijnë në këtë ndeshje, pas një forme shumë të luhatshme këtë sezon dhe kërkojnë fitoren për të ringjallur shpresat për pozitat e larta.

Jose Mourinho ka vendosur ta lë në bankë Wayne Rooneyn, teksa shihet edhe mungesa e Micheal Carrick. 

Man Utd: De Gea; Valencia, Jones, Rojo, Darmian; Herrera, Pogba; Rashford, Mata, Lingard; Ibrahimovic.

West Ham: Randolph; Kouyate, Collins, Ogbonna; Antonio, Noble, Obiang, Cresswell; Payet, Sakho, Lanzini.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending