Connect with us

Sporti

Rikthehet komentatori më i famshëm i futbollit në Kosovë

Published

on

Komentatori i mirënjohur kosovar, Andin Lokaj, do t’i rikthehet punës së tij të preferuar.

Njeriun që njihet për komentim shumë emocional e shpërthyes të ndeshjeve të futbollit, adhuruesit e këtij sporti do të mund t’a dëgjojnë në Radio Televizionin e Kosovës, shkruan gazetametro.net

Ai tashmë ka arritur marrëveshjen të bëhet pjesë e redaksisë së sportit në RTK ku së shpejti pritet të nisë punën, bëjnë të ditur burime të Gazeta Metro.

Përpos si komentator i zjarrtë, Lokaj njihet si kritikues i madh dukurive negative dhe zhvillimeve shumë të ngadalta në futbollin vendorë.

Image result for andin lokaj

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending