Connect with us

Lajme

Rikthehet frika e ‘Balenës Blu’, vajza nga Tirana tenton të presë damarët

Published

on

Një 17-vjeçare ka tentuar që t’i japë fund jetës së saj, duke prerë damarët me xham.

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në banesën e G.E., Tiranë.

E reja është dërguar nga të afërmit në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 Policia nisi hetimet për zbardhjen  e rrethanave që e çuan 17-vjeçaren drejt tentativës së vrasjes. Nga të dhënat paraprake thuhet se e reja e ka kryer aktin në kushtet e depresionit.

Lidhur me këtë ngjarje dyshohet se akti i rëndë është kryer në gjendje depresioni, duke hedhur dyshime se mund të jetë shtyrë nga loja “Balena blu”.

Por, e reja teksa është marrë në pyetje nga efektivët e komisariatit 4, në prani dhe të psikologut deklaruar se nuk është ndikuar nga askush.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending