Connect with us

Lajme

Rikthehen në të njëjtin vend grafitet “Drejtësi për Astritin”

Sot në orët e mesditës janë mbuluar dhe fshirë grafitet “Drejtësi për Astritin” dhe “Astritin e vrau pushteti” në qendër të Prishtinës.

Published

on

Por vetëm pak orë më vonë ato grafite janë rikthyer në të njëjtin vend, transmeton Koha.net.

Këto grafite janë shkruar vetëm pak ditë pas vdekjes së Astrit Deharit në Qendrën e Paraburgimit në Prizren, që deri tash është thënë nga Prokuroria e Shtetit se është vetëvrasje, gjë që nuk po pranohet si e qenë nga Lëvizja Vetëvendosje dhe familja Dehari, të cilët janë deklaruar se nuk i besojnë institucioneve që janë deklaruar.

s

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending