Connect with us

Lajme

Rikthehen arrestimet për vjedhje të energjinë

Janë rikthyer sërisht arrestimet për vjedhje të energjisë elektrike.

Published

on

Policia e Matit në Shqipëri ka gositur tre raste  të këtij fenomeni, ndërsa janë arrestuar dy pronarë biznesesh, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim.

Në njoftim të Policisë thuhet se ”Në vijim të  punës për goditjen e paligjshmërisë gjatë ditës së djeshme shërbimet e Komisariatit të Policisë Mat së bashku me punonjësit e OSHEE-së Mat kanë ushtruar kontrolle për  parandalimin dhe goditjen e vjedhjes së energjisë elektrike,  ku si rezultat i këtyre kontrolleve  ka rezultuar se tre objekte biznesi  furnizoheshin me energji në mënyrë të  paligjshme”.

Po ashtu, Policia njofton është shpallur në kërkim një person.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending