Connect with us

Sporti

Rezultati i pjesës së parë i takimit në mes Sigal Prishtinës dhe KB Trepçës

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit në mes KB Trepçës dhe Sigal Prishtinës, që po zhvillohet në kuadër të Kupës së Kosovës.

Published

on

Skuadra nga kryeqyteti është duke udhëhequr me rezultat 32-23.

Pritet që të kemi ndeshje mjaftë interesante në pjesën e dytë. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending