Connect with us

Sporti

Rezultatet e rrethit të tretë të Kupës

Sot janë zhvilluar tetë ndeshjet e rrethit të tretë të Kupës së Kosovës në futboll.

Published

on

Kualifikimin në fazën e ardhshme të kësaj gare e kanë siguruar Flamurtari, Dukagjini, Vllaznia, 2 Korriku, KEK-u, Arbëria, Vëllaznimi dhe Bashkimi (K).

 


Rrethi i tretë i Kupës së Kosovës

E mërkurë, 23.11.2016
Flamurtari – Australia             1-0
Fushë Kosova – Dukagjini     2-2 (vazhdime – pas penalltive 6-7)
Vushtrria – Vllaznia (P)           0-0 (vazhdime – pas penalltive 4-5)
2 Korriku – Istogu                  2-1
KEK-u – Ulpiana                     4-1
Arbëria – Lugu i Baranit         3-1
Lepenci – Vëllaznimi              0-2
Bashkimi (K) – Besa Irzniq     1-1 (vazhdime – 3-1)

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending