Connect with us

Lajme

Rezultatet e anketës së TV Rrokum se kush do të jetë  fitues i zgjedhjeve në Kosovë

Ditë më parë janë përmendur zgjedhjet e parakohshme në vend, ku kanë pasuar me dikalrata të ndryshme nga përfaqësues të subjekteve politike. Tani akne filluara edhe sondazhet në lidhje me preferencat e qytetarëve për partitë politike, nëse zgjedhjet do të mbaheshin  shpejti.

Published

on

 

Në një anketë të zhvilluar sot drejtpërdrejtë në TV Rrokum është thyer  një rekord ku kanë arritur 10 mijë mesazhe dhe komente nga qytetarët, me anë të së cilave kanë treguar se cilën parti e përkrahin.

Sipas këtij sondazhi Lëvizja Vetëvendosje prinë  me 122 vota, duke lënë pas partitë në pushtet.

Sipas këtij sondazhi rënie drastike pëson LDK e me vetëm 10 vota e pesta, ndërsa  PDK ka dal e dyta me 38 vota, Nisma dhe AAK në vendin e tretë me nga 23 vota, AKR e katërta me 11 vota, Iniciativa e RE me 2 vota  dhe e fundit Fjala me asnjë votë. / Periskopi/

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending