Connect with us

Lajme

Rexhep Selimi: Vendimi i Kushtetueses për presidentin, lidhet me protagonistin

Published

on

Rexhep Selimi thotë se vendimi i Kushtetueses në rastin e Thaçit, lidhet me protagonistin, pra vetë Thaçin.

Ai deklaroi:

Jo rrallëherë drejtësia në Kosovë, përfshirë edhe Gjykatën Kushtetuese ka arritur të jetë aq e kapur, saqë të mos shohë materien e lëndës, por të shohë protagonistin, dhe mendoj se ky vendim ka ardhë jo për shkak të materies po për shkak të protagonistit i cili është Hashim Thaçi si kandidat për president i Kosovës. Kështu që sikur të ishte ndonjë kandidat tjetër, normalisht edhe përgjigjia do të ishte tjetër nga Gjykata Kushtetuese.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending