Connect with us

Lajme

Rexhep Selimi prezanton familjen (Foto)

Published

on

Ish deputeti ka gjetur kohë për tu shëtitur me familjen

Ani pse situata aktuale politike është ende mjaft e tensionuar dhe Qeveria ende nuk është krijuar, politikanët po gjejnë kohë edhe për familjet e tyre.

Së fundmi ish deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka gjetur kohë për të shëtitur bashkë me familjen, shkruan rtv21.tv

“Neper rruget e atdheut”, ka shkruar Selimi në fotografitë e publikuara me bashkëshorten dhe dy fëmijët.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending