Connect with us

Lajme

Rexhep Selimi nis raundin e tretë në debatin me Lladrovcin dhe Gecin

Published

on

Ai përmes Facebook’ut iu përgjigjet Lladrovcit dhe Gecit:

Kur një Dr.sc analfabet si Ramiz Lladrovci që ende ka problem me shkrim-lexim dhe që se ka asnjë ditë lufte dhe në anën tjetër një vrasës i shumëfisht si Gani Geci flet nga arresti shtepiak për historinë e UÇK-së, unë nuk kam asgjë tjetër të bëj përveq të argëtohem kur ata ulërijnë.

Por duhet ta dijë ai që i ka nxjerrur në gjah se nuk po dijnë t’ia kryejnë detyrën mirë. Ky është duet i dobët. Nxjerri të tjerët.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending