Connect with us

Lajme

Revolucioni Shumëngjyrësh kërkon nga deputetët të braktisin Kuvendin

Published

on

Revolucioni Shumëngjyrësh u ka bërë thirrje deputetëve që të braktisin Kuvendin deri sa Gjykata Kushtetuese të shqyrtojë kushtetutshmërinë e Prokurorisë Speciale Publike.

Nëpërmjet një letre publike ata u drejtohen deputetëve që të respektojnë sovranin e popullit dhe të qëndrojnë pas kërkesave të protestuesve.

Lidhur me qarkullimin e zërave se protestuesit e kësaj lëvizjeje duan që në mënyrë tinëzare të bëhen pjesë e qeverisë, ata kategorikisht mohojnë një gjë të tillë.

Partitë pjesëmarrëse në parlament akoma nuk kanë shprehur qëndrimin e tyre lidhur me këtë kërkesë të Lëvizjes “Protestoj”, derisa protestuesit në letrën dedikuar deputetëve edhe një herë kanë këmbëngulur se janë të paluhatshëm në arritjen e qëllimeve të tyre.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending