Connect with us

Lajme

Reuters: Sulmuesi në Gjermani u vra, nuk ka të plagosur

Published

on

 

Pas incidentit në Gjermaninë perëndimore, ku një person i armatosur hapi zjarr në një kinema, Reuters raporton për vrasjen e sulmuesit, si dhe kalimin e incidentit pa viktima.

Sulmuesi u vra nga Policia, nuk raporthet për viktima, shkruan Reuters.

Ndryshe raportuan mediat ndërkombëtare pak minuta pas incidentit.

RT raportoi për 20 deri në 40 të plagosur, ndërsa BBC raportoi për 20 të plagosur, duke iu referuar burimeve të mediave gjermane. /Peiskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending