Connect with us

Lajme

Reichel përfundon mandatin: Lamtumirë Prishtinë, faleminderit për miqësinë

Published

on

I dërguari gjerman për Ballkanin, Ernst Reichel, angazhimin e tij do ta vazhdojë në Kiev.

Ai sot lë Prishtinën, dhe përshëndetjen e tij nga kryeqyteti e ka bërë me një mesazh të shkurtër, shoqëruar me disa fotografi.

“Lamtumirë Prishtinë. Pas një viti në këtë qytet të mrekullueshëm, dhe katër viteve tjera të ndjekjes nga afër të zhvillimeve nga Berlini, shumë shpejt do të zhvendosem në detyrën time të ardhshme në Kiev”, ka shkruar Reichel.

“Faleminderit për miqësinë tuaj të këndshme dhe për shumë, e shumë përvoja të dobishme”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending