Connect with us

Lajme

Refuzon të mbaj shami në kokë, e pëson keq nga prindërit

Një vajzë katërmbdhjetë vjeçare ka refuzuar të mbajë shami në kokë, e cila është obligim për femrat muslimane, dhe si pasojë prindërit e saj ia kanë hequr flokët për t’ia pamundësuar dëshirën e saj.

Published

on

Në Bolonja të Italisë një familje me origjinë nga Bangladeshi e kanë bërë tullace adoleshenten pasi ajo nuk ka pranuar të mbajë shami në kokë. Kjo familje jeton me vite në Itali, dhe kur mësuesja e saj e ka kuptuar rastin e ka lajmëruar policinë dhe kanë filluar hetimet për prindërit e saj, transmeton Gazeta Metro.

vajza-me-mbulese1-e1450358627761

Nëna e 14 vjeçares ka thënë se ose do të mbaj shami ose nuk do të del fare nga shtëpia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending