Connect with us

Lajme

Refuzojnë ta ndihmojnë, vdes i aksidentuari

Published

on

Mbrëmë në rrugën Ohër-Strugë në afërsi të kishës ‘Shën Erazmo’ ka ndodhur një aksident në mes një veture të markës ‘Yugo’ dhe një veturë ‘Mercedes’, ku kanë mbetur disa persona të lënduar dhe një ka vdekur, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Pas aksidentit, një burrë i moshuar ka pësuar infarkt kardiak pasi djali i tij ka qenë pjesmarrës në aksidentin e rëndë.

Vozitësit përreth nuk kanë dashur ta çojnë në spital me arsyetimin se janë duke shpejtuar dhe nuk kanë kohë.

Nga ana tjetër, veturat e Ndihmës së shpejtë nuk kanë pasur vetura tjera në dispozicion pasi dy prej tyre kanë ndihmuar të lënduarit në këtë aksident.

Më vonë, një kalimtar rasti me veturën e tij e ka nisur për në spital qytetarin me sulm kardiak por ka qenë tepër vonë pasi sulmi e ka dëmtuar shumë zemrën./Telegrafi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending