Connect with us

Lajme

Refugjati sirian në Gjermani hedh tre fëmijët nga dritarja sepse gruja i kishte kërkuar më shumë liri

Published

on

Një azil kërkues sirian është duke u gjykuar në Gjermani pas akuzave se i ka hedhur tre fëmijët e vet nga dritarja e banesës në katin e parë, veç pse gruaja i kishte kërkuar liri më të madhe, transmeton Express.

Siriani 36-vjeçar tani akuzohet për tentim vrasje pasi dy vajzat e veta, të moshës një dhe shtatë vjeçe, dhe i biri pesëvjeçar, u lënduan pasi u hidhen nga dritarja nga dora e tij në nëj qendër refugjatësh afër Bonit.

Policia kishte arritur në skenë në shkurt të këtij viti për t’i gjetur fëmijët me lëndime, si thyerje të eshtrave dhe fraktura në kafkë, ndërsa vajza e vogël me mavijosje dhe ndrydhje në mëlçi pasi që kishte rënë mbi vëllain e vet.

Sipas aktakuzës e cila është parë nga agjencia gjermane e lajmeve, DPA, i dyshuari e ka pranuar krimin dhe raportohet se e gjitha kishte ndodhur për shkak të inatosjes së tij me gruan e vet.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending