Connect with us

Lajme

Reçica thotë se Visar Ymeri u frikësua një natë më parë në Kuvend

Deputeti i PDK-së, Elmi Reçica sikur ka nxitur edhe më shumë situatën sot në Kuvendin e Kosovës.

Published

on

Pyeti Visar Ymerin shumëçka, mes tjerash i tha se është frikësuar një ditë më parë kur u diskutua për vlerat e UÇK-së, raporton Periskopi

“A ka kontribuar ndonjëherë në 3% apo në Fondin Vendlindja Thërret. Ymeri nuk pati guxim një natë më parë të lexonte Rezolutën, por e la Glauk Konjufcën që ka një bagazh familjarë më patriotik a”, tha Reçica.

Në sallë dëgjoheshin zhurma, të reagimeve të Albin Kurtit dhe të tjerëve, por Reçica nuk u ndal.

“Nuk është në rregull kjo, i keni dërguar atje ku nuk duhet njerëzit që kanë dhënë shumë për këtë vend”, tha ai./Periskopi

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending