Connect with us

Sporti

Real Madrid vendos rekord të ri

Skuadra spanjolle e menaxhuar nga Zinedine Zidane ka arritur që të thyejë edhe një rekord tjetër të këtij klubi.

Published

on

Me golin e shënuar sonte në takimin kundër Espanyolit, madrilenët kanë arritur të shënojnë në ndeshjen e 42 me rradhë, duke vendosur rekord të ri në historinë e tyre.

Ata janë në rrugë të mirë për tu bërë kampion të La Ligas, ku nëse fitojnë sonte do rrisin në katër pikë epërsinë ndaj përcjellësit më të afërt si dhe do të kenë një ndeshje më pak të zhvilluar se Barcelona. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending