Connect with us

Sporti

Real Madridi shokohet para lojës me Leganes (Foto)

Real Madrid është goditur me lajme të këqija sot.

Published

on

Reali sot do të përballet me skuadren modeste Leaganes në kuadër të La Liga’s.

Trajneri francez Zidane nuk do të mund të llogarit në treshen Toni Kross, Gareth Bale si dhe lojtarin kryesor të skuadres, Cristiano Ronaldo për shkak të lëndimeve që kanë pësuar në stërvitjen e fundit të skuadrës.

Takimi fillon nga ora 21:30 ku Reali do të jetë mysafir i Leaganes. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending