Real Madridi nuk ndalet, fiton përsëri (Video)

Klubi më i suksesshëm spanjoll, Real Madrid kanë shënuar edhe një fitore në ligën spanjolle të La Ligas.

Periskopi.com Sporti

Sot ata arritën të mposhtin skuadrën katalunase të Espanyolit.

Golat për madrilenët i shënuan sulmuesi Alvaro Morata dhe i rikthyeri nga lëndimi, uellsiani Gareth Bale.

Me këtë fitore Reali zgjeron epërsinë në katër pikë ndaj përcjellësit më të afërt, Barcelonës  si dhe kanë një ndeshje më pak të zhvilluar. /Periskopi.com

http://www.dailymotion.com/video/x5ccuvd_all-goals-highlights-hd-real-madrid-2-0-espanyol-18-02-2017_sport

Shpërndaje në: