Connect with us

Sporti

Real Madridi del sërish i pari (VIDEO)

Real Madridi është kthyer në vendin e parë në La Liga.

Published

on

“Los Blancos” mposhtën në udhëtim skuadrën e Leganes.

Më meritori ishte Alvaro Morata, i cili shënoi het-trik.

Për vendësit shënuan Gabriel dhe Luciano ndërsa golin tjetër për madrilienët e shënoi James Rodriguez.

Përfundimisht, Reali fitoi me rezultat të pastër, 4:2. /Lajmi.net/

https://www.dailymotion.com/video/x5hd90h_l3g-nes-2-vs-4-r3-l-m-dr1d-hd_sport

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending