Connect with us

Sporti

Real Madrid të luajë në Amerikë? Ja përgjigjja e Perez

Published

on

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez ka deklaruar se do ta refuzojë në mënyrë kategorike që Los Blancos t’i luajnë ndeshjet në Amerikë.

Federata e Futbollit të Spanjës kishte konfirmuar se në 15 vitet e ardhshme disa ndeshje do luheshin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për shkak të sponsorimeve.

”Ne nuk shkojmë në Shtetet e Bashkuara. E mohoj në mënyrë kategorike”, tha shkurt dhe qartë i pari i Real Madrid. /Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending