Connect with us

Sporti

Real Madrid mëson kundërshtarin në Kampionatin Botëror për klube

Published

on

Real Madrid do të përballet me fituesin e duelit ndërmjet Kampionit të Azisë dhe atij të Amerikës në gjysmëfinalen e Kampionatit Botëror për klube.

Dueli do të zhvillohet më datën 15 dhjetor.

reali2/Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending