Connect with us

Sporti

Reagon Xhaka pas gabimit katastrofal sot: Këto janë fjalët e tij

Published

on

Granit Xhaka ka reaguar pas gabimit të cilin e bëri në barazimin ndaj Burnleyt.

Arsenali dhe Burnley u ndeshën në kuadër të xhiros së 29-të të Premierligës.

Ndeshja përfundoi me rezultatin 1-1, por kur Arsenali ishte në avantazh, Xhaka bëri një gabim i cili i kushtoi skuadrës me gol

Arsenali ishte duke ndërtuar aksionin nga portieri, dhe Xhaka morri topin dhe u mundua të pasojë, por aty ishte sulmuesi i Burnley, Wood i cili i ndëshkoi “The Gunners” dhe shënoi për të barazuar rezultatin.

Tani, Xhaka ka reaguar në rrjetin e tij social, Instagram.

“I mbaj duart lart për golin e tyre dhe kërkoj falje për gabimin e bërë”, tha Xhaka.

Image

“Ky është futbolli dhe tani edhe unë ndihem i frustruar ashtu si të gjithë ju”, përfundoi Granit Xhaka.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending