Connect with us

Lajme

Reagon Lladrovci ndaj Berishës e cila e quajti maniak

Published

on

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci tashmë i ka bërë një ftesë publike publicistes Kimete Berisha.

Kjo e fundit, e quajti maniak dhe anitishqiptar.

Berisha e quan maniak Ramiz Lladrovcin

 

E Lladrovci fton Berishën për një vizitë në Komunën e Drenasit.

Ai thotë se Berisha ka shumë paragjykime dhe se ka shkruar shumë herë pa bazë.

Ftesë e Ladrvocit:

Ftesë për vizitë në komunën e Drenasit për Kimete Berishën

Disa herë, ke shkruar e përfolur gjana joreale rreth meje dhe familjes time. Nuk kam reaguar as gjatë fushatës, as do të reagoj tash.

Të ftoj në Drenas për vizitë në komunë dhe hiqi paragjykimet për Drenasin dhe Kryetarin.

Më e rënda është se sot ke shkruar e etiketuar pa kurrfarë baze për një temë që fare s’ka të bëj me ato që shkruan, dhe informohu nga drejtoret e komunës se për çka është fjala.

Me nderime,

Ramiz Lladrovci

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending