Connect with us

Lajme

Reagon Ismet Beqiri, tregon kënd e quajti ‘klloshar’

Published

on

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri gjatë ditës së diele duke shkuar në Koshare i është drejtuar një personi si “klloshar”. Ai të martën ka sqaruar se kush ka qenë personi i cili sipas tij e ka provokuar atë.

Beqiri është sqaruar se ajo fjalë nuk është në diskursin e tij por që sipas tij, ai ka reaguar ashtu pas provokimeve të rënda që i janë bërë atij dhe zyrtarëve të tjerë të shtetit.

Beqiri ka thënë se personi që e ka ofenduar atë dhe zyrtarët e tjerë është personi Dan Deliu e që sipas tij është shoferi i nënkryetares së Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Aida Dërguti.

Ai e ka quajtur të papranueshëm veprimin e personit të lartëcekur dhe ka shtuar se është e papranushme të ofendohen kundërshtarët politik në atë mënyrë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending