Connect with us

Lajme

Reagon familja e Komandant Sokolit: Ose drejtësi, ose gjak për gjak (Foto)

Published

on

Koka jote, do t’ju kushton shtrenjtë armiqve sllavë, bashkë me disa politikane tradhtarë të Iliridës!”, kanë porositur familjarët e Sami Ukshinit

Familja e Sami Ukshinit-Komandant Sokolit ka reaguar ashpër pas informacioneve se Sokoli me disa shokë nga Grupi i Kumanovës, do të dënohen me burg të përjetshëm, shkruan Gazeta Lajm.

“Durimit po i vjen fundi!
Presim drejtësi për ty dhe shokët e tu. Përndryshe koka për kokë, e gjaku për gjak. Koka jote, do t’ju kushton shtrenjtë armiqve sllavë, bashkë me disa politikane tradhtarë të Iliridës! Për Atdheun dhe për Çlirimtarët tonë do te flijohem përsëri një nga një nëse është nevoja, do ta përmbysim çdo gjë dhe çdo kënd që na del përpara.

Koka për kokë e gjaku për gjak, kështu thotë KANUNI ynë!”, kanë paralajmëruar familjarët e Sami Ukshinit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending