Connect with us

Sporti

Reagon Bernard Berisha pasi u ftua përsëri nga Bernard Challandes në Kombëtare

Published

on

Anësori i Kosovës, Bernard Berisha i cili luan në kampionatin rus tek skuadra e njohur, Akhmat Grozny, do të jetë pjesë e skuadrës së Bernard Challandes për ndeshjet e nëntorit.

Ndaj këtij vendimi, Berisha ka reaguar në llogarinë personale në rrjetin social, Facebook, ku ka postuar një fotografi me mbishkrimin “Gjithmonë i gatshëm për ty, Kosova ime!”.

Berisha nuk është ftuar nga Kosova në ndeshjet e fundit, përfshirë këtu takimin ndaj Maqedonisë së Veriut për shkak të gjestit që bëri duke ju drejtuar bankinës në takmin ndaj Greqisë.

Ai është njëri ndër lojtarët më në formë të Kosovës dhe në rast se mungon Arbër Zeneli për shkak të një lëndimi që e ka shqetësuar kohëve të fundit, atëherë me shumë gjasë do ta shohim Berishën nga minuta e parë në fushë.

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending