Connect with us

Lajme

Reagon Albulena Haxhiu: Presidenti nuk mund t’i shërbejë koalicionit të Prontos

Published

on

Deputetja e zgjedhur e VV-së, Albulena Haxhiu ka reaguar për takimin e presidentit Thaçi dhe kandidatit për kryeministër të koalicionit PAN, Ramush Haradinaj.

Sipas Haxhiut, presidenti Thaçi me veprime të tilla nuk po e ushtron mandatin e tij në përputhje me Kushtetutën dhe përgjegjësit që ai i ka.

Këto komente Haxhiu i bëri në Facebook.

Shënimi i plotë:

Presidenti Thaçi paska zhvilluar takim me deputetin Haradinaj. Si duket është i vendosur për aktivitete përçarëse. Zaten ai s’di të bëjë tjetër.

Me veprime të tilla, i njëjti nuk po e ushtron mandatin e tij në përputhje me Kushtetuten dhe pergjegjësitë që ka.

Edhe një herë, nuk është në mandatin e tij t’i shërbejë edhe më tutje koalicionit të Prontos por t’ia kalojë mandatin partisë fituese që mund t’i bëjë numrat.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending