Connect with us

Sporti

Reagimi i yllit skocez pasi mposhti Serbinë për ta siguruar ‘Euro 2021’, ka shkuar viral

Published

on

Intervista e këtij futbollisti ka shkuar viral për reagimin tejet emocional pasi Skocia siguroi Kampionatin Evropian

Skocia i ka dhënë fund pritjes 22-vjeçare për të marrë pjesë në një kompeticion dhe thjesht nuk ka mundur të vinte në rrethana më dramatike.

Skocezët mposhtën Serbinë, të enjten mbrëma, pas ekzekutimit të penalltive, transmeton Periskopi.

Duhet duartrokitur shpirtin e skuadrës skoceze dhe futbollistët nuk kanë mundur të ishin më emocional në intervistat pas ndeshjeve.

Një prej tyre spikati me emocione dhe ai është Ryan Christie, i cili kishte shënuar golin e epërsisë së Kombëtares së tij.

Christie mezi po i mbante lotët derisa po diskutonte ndodhitë në fushë. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending