Connect with us

Sporti

RB Leipzigu refuzon ofertën e lartë të Liverpoolit për Keitan

Published

on

Sipas “Goal.com”, Liverpooli e ka parë të refuzohet një ofertë prej 65 milionë euro për mesfushorin e RB Leipzig, Naby Keita.

Siç u raportoi për herë të parë nga Bild, Reds dërguan një ofertë të madhe parash, por u hodh poshtë shpejt nga klubi i Bundesligës, i cili mban 22 vjeçarin jashtë tregut.

Keita ishte ndër futbollistët kryesor në udhëheqjen e Leipzigut në vendin e dytë në Bundesligë, duke kualifikuar klubin për Ligën e Kampionëve.

Sulmuesi i Romës, Mohamed Salah dhe sulmuesi i Chelseat, Dominic Solanke janë transferimet e vetme të Liverpoolit deri më tani këtë verë, me klubin që kërkon të forcohet edhe më shumë përpara sezonit të Ligës së Kampionëve në 2017-18.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending