Connect with us

Sporti

Rashford me urim shumë të veçantë për Cristiano Ronaldon, ja çka shkroi

Published

on

Legjenda portugeze, Cristiano Ronaldo sot feston ditëlindjen e 36’të, dhe urimet për ditëlindje nuk kanë munguar nga yjet e futbollist botëror, shkruan Periskopi.

Ndër të shumtat urime ka qenë ajo e sulmuesit të Manchester Unitedit, Marcus Rashford, i cili ka bërë një urim të veçantë për portugezin.

Ai përmes një postimi në Tëitter ia ka vënë epitetin si më të mirin superyllit portugez.

Ja postimi i Rashford më poshtë. /Periskopi

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending