Connect with us

Sporti

Ranieri: Conte do t’i sjellë trofe Chelseat

Published

on

Trajneri i Leicester Cityt, Claudio Ranieri beson se Antonio Conte do t’i sjellë trofe Chelseat.

Ky i fundit u emërua trajner i skuadrës londineze në këtë verë, dhe me skuadrën e tij aktualisht gjendet në pozitën e pestë në tabelën e Premier Ligës me 10 pikë pas pesë xhirosh.

“Unë mendoj se ai mund të sjellë trofe”, tha Ranieri.

“Ai është një fitues. Ai ka nevojë për kohë. Mendoj se ai mund të fitojë disa trofe”, përfundoi italiani. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending