Connect with us

Lajme

Ramush Haradinaj nuk do të merr pjesë të takimin e thirrur nga Thaçi

Presidenti i vendit Hashim Thaçi sot u ka bërë ftesë liderëve të partive politike për një takim që pritet të bahet nesër, ku do ët diskutohet për reformën zgjedhore në vend.

Published

on

Mirëpo, në këtë takim ku janë të ftuara të gjithë liderët e subjekteve poltike nuk do të merr pjesë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës.

Këtë e ka bërë të ditur për Periskopin, zëdhënsëi i kësaj partie, Muharrem Nitaj.

Nitaj ka thënë se lideri i AAK-së, Ramush Hardinaj gjendet jashtë vendit dhe për këtë arsye AAK-ja nuk do të jetë e përfaqësuar në këtë takim.

“Është një ftesë që është dërguar, e nënshkruar nga presidenti, për kryetarin Ramush Haradinaj për një takim nesër,ku do të diskutohet për reformën zgjedhore. Meqenëse Ramush Haradinaj nuk është në Kosovë, por në një vizitë punë në Gjermani nuk do të jetë pjesë e këtij takimi. Nuk i është dërguar ftesë AAK-së, por Ramush Haradinajt”, tha ai për Periskopi.com.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending