Connect with us

Lajme

Ramush Haradinaj kritikon Vetëvendosjen, i ofrohet pushtetit

Published

on

Ramush Haradinaj ka kritikuar Lëvizjen Vetëvendosje. Në Rubikon ai ka thënë se Vetëvendosje e ka të huazuar kombëtarizimin.

“Unë mendoj që ata këtë anën kombëtare e kanë më shumë të huazuar, nuk e kuptojnë, besoni unë i kam përcjellë ata, nuk them se nuk janë të gjithë shqiptarë të mirë, e patriotë, po ata e kanë adaptuar këtë kombëtarizmin” ka thënë Haradinaj.

Ramush Haradinaj e ka zbutur tonin kritik ndaj Qeverisë kohët e fundit. Është raportuar se ka mundësi të përfshihet në një koalicion të zgjëruar PDK-LDK-AAK dhe NISMA.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending