Connect with us

Sporti

Ramiz Krasniqi jep dorëheqje nga pozita e trajnerit të KF Lirisë

Trajneri i mirënjohur, Ramiz Krasniqi, ka vendosur për t’u larguar nga posti i trajnerit të KF Lirisë.

Published

on

Ish trajneri i shumë skuadravë kosovare këtë vendim e ka marrë pas konfliktit fizik me antarin e kryesisë të klubit, Mithat Muhameti. Lajmin e bëri të ditur vetë Krasniqi, pas seancës stërvitore ku është përshendetur me lojtarët e tij.

“Unë sot jam përshëndetur me skuadrën. Më ka thirrë kryetari i klubit në mbledhje nesër, por s’do të shkoj. Për 99% nuk do të jem më trajner i Lirisë”, deklaroi Krasniqi për “GazetaOlle.com”.

KF Liria nën drejtimin e trajnerit Krasniqi këtë sezon është shumë më serioze dhe momentalisht gjindet në poztën e tretë në tabelë më 12 pikë. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending