Connect with us

Lajme

Ramës e Vuçiqit u publikohet fotografia që s’do të donin ta shohin (Foto)

Published

on

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç dhe Kryeministri Edi Rama janë fotografuar në një resort turk në Stamboll, fakt ky që vërtetohet edhe nga vetë kompleksi, i cili ka shpërndarë foton në rrjetet sociale.

“Presidenti i Serbisë Aleksandar Vucic dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, kanë zgjedhur atmosferën magjike të ‘Sunset’. Të ftuarit tanë të nderuar, shijuan mbrëmjen në resortin tonë,- shkruhet në foton e Ramës me Vuçiqin në Intagram.

Fotoja është shkrepur gjatë vizitës së Ramës në Stamboll për Kongresin Botëror të Naftës, ku gjatë kësaj vizite Rama u takua edhe me Presidentin turk Recep Tayyip Erdoğan.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending