Connect with us

Lajme

Rama tallet keq me protestuesit: Luajnë me kapsolla kur presin vaktin e darkës

Published

on

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar me protestuesit e opozitës që hodhën mbrëmë fishekzjarre e flakadanë ndaj godinës së qeverisë.

Ai i është përgjigjur me shpërfillje komentit të bërë nga një ndjekës në profilin e tij në FB, që i thotë të shkoja nga puna se prortestuesit i vunë flakën.

Komentuesi: Oo figure shko andej nga puna se i vun flaken ata protestusit paqesor te viteve 97..Shko u thuaj mos te bejn pis atje para zyres

Rama: Luajne me kapsolla ata kur presin vaktin e darkes

Simpatizantë të PD-së kanë hedhur fishekzjarrë dhe flakadanë në afërsi të Kryeministrisë mbrëmjen e djeshme.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending