Connect with us

Sporti

Rama premton pasaporta dhe traktor për Mavrajn

Published

on

Kryeministri Edi Rama i ka telefonuar ekipit kombëtar, teksa futbollistët dhe stafi drejtues ndodheshin ende në dhomat e zhveshjes së stadiumit të Lionit.

Nëpërmjet telefonit të mbajtur nga presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, shefi i qeverisë ka uruar lojtarët për fitoren ndaj Rumanisë dhe u ka premtuar të gjithë dhënien e pasaportës diplomatike.

Nuk kanë munguar batutat dhe humori me futbollistët, ndërsa me shaka është premtuar edhe dhënia e një traktori për Mavrajn, shkruan Shekulli.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending