Connect with us

Lajme

Rama në Turqi, i shpëton sulmit

Published

on

Pak minuta pas shpërthimit në aeroportin Ataturk të Stambollit ka mbërritur edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i shoqëruar nga ministri Arben Ahmetaj dhe deputeti Bashkim Fino.

Burime për Shqiptarja.com bëjnë me dije se avioni ka mbërritur pa probleme në aeroport dhe është njoftuar për shpërthimin pasi ka zbritur.

Po të njëjtat burime bëjnë me dije se delegacioni është në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk ka asnjë problem. Kryeministri viziton Turqinë me ftesë të presidentit turk Erdogan.

Ndërsa, Edi Rama përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar se nuk ka nevojë për shqetësim sepse gjithçka është në rregull.

“Me vjen shume keq për shqetësimin e krijuar dhe shume faleminderit per mesazhet e panumerta. Gjithçka ok neser vizita zyrtare ne Ankara”, shkruan ai.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending