Connect with us

Lajme

Rama në gjykatë, kundër studentëve që e qëlluan me vezë

Published

on

Kryeministrit Edi Rama pritet t’i vijë shumë shpejt thirrja për t’u paraqitur në gjykatë, në procesin ku po gjykohen studentët që e qëlluan me vezë. Avokati i studentëve e përfshiu kryministrin në listën e dëshmitarëve për t’u marrë në pyetje bashkë me gardistët që ishin me të, në nëntor të 2015. Kryeministri ishte duke dalë nga Universiteti i Shkencave Sociale, kur studentët që protestonin kundër ligjit për arsimin e qëlluan me vezë. Prej disa muajsh, 8 studentë janë duke u gjykuar për goditjen nga kryeministrit. Studentët ishin në oborrin e universitetit kur u ndaluan nga policia dhe u shoqëruan në komisariat.  /lapsi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending