Connect with us

Lajme

Rama: Më 21 korrik ose bashkim ose ndarje demokratike

Published

on

Edi Rama ka folur për takimin trepalësh për reformën në drejtësi.

Rama ka thënë se me 21 korrik do të jenë 94 vota për të bërë mire.

“21 korriku mund të jetë momenti dramatik për një ndarje të re. Ndarja, mes atyre që janë të vetëdijshëm përse janë në parlament dhe atyre që po bëjnë çmos për të mos e lejuar këtë transformim” ka thënë Rama.

Rama po ashtu ka thënë se pd po i bëhet mur evropës dhe SHBA-së ndërkaq Lulzim Basha ka deklaruar se 3 kryetarët janë pajtuar për 3 negociatorë për procecsin.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending