Connect with us

Lajme

Rama i ftuar nderi i Bayernit të Mynichut

Kryeministri shqiptar, Edi Rama është i ftuari i nderit i Bayernit të Munichut

Published

on

“Edhe pse jo “bajernist”, kam privilegjin të jem sonte i ftuar nderi i Bajernit te Mynihut. Faleminderit për respektin Karl-Heinz Rummenige!”, shkruan Rama në profilin e tij në Facebook.

Ndërkohë që tani është duke u luajtur ndeshja ndërmjet Bayern Munichut dhe Bayer Leverkusen, ku Bayern Munich është duke fituar me rezultat 2 – 1.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending